BAŞKAN DEMİRCAN PENDİK KİTAP FUARINDA OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

Kaleme aldığı kitapları, Pendik Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşturan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Gençleri kitapla buluşturmak çok kıymetli bir şey. Böylesine güzel bir organizasyonda okuyucularımla buluştum. Çok mutlu oldum.” dedi.

BAŞKAN DEMİRCAN PENDİK KİTAP FUARINDA OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

 

Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen Pendik Kitap Fuarı’nın açılışına katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan “Bir Sistem Tartışması”ve “2’nci Abdulhamid Döneminde Osmanlı Hilafetine Aykırı Bakışlar” isimli kitaplarını okurları ile buluşturdu.  Başkan Demircan, Sahil alanında gerçekleşen kitap fuarında kurulan stantta kitaplarını imzalayarak okurlara dağıttı.

 

GENÇLERİ KİTAPLA BULUŞTURMAK ÇOK KIYMETLİ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İnsanın meraklı bir varlık olduğunu belirterek, “İnsanlar merak ettikçe ya soracak, ya da kitaplara bakacak. İşte bu konsept içerisinde farklı kitaplarla gençleri bir araya getirmek, gençleri şehrin orta noktasında kitapla buluşturmak çok kıymetli bir şey. Böylesine güzel bir organizasyonda okuyucularımla buluştum. Çok mutlu oldum. Bu fırsatı tanıdığı içinde değerli belediye başkanımıza, organizasyonu yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soğuk hava dalgası geliyor
Soğuk hava dalgası geliyor
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu