Dolu uyarısı kapalı otoparkları doldurdu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından dolu yağışı olabilme ihtimaline karşın vatandaşlar araçlarıyla kapalı otoparklara akın etti. Mediciyeköy’deki 7 katlı bir otopark ise aşırı talep nedeniyle dolunca, görevliler girişe “dolu” tabelasını koydu..

Dolu uyarısı kapalı otoparkları doldurdu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarının ardından dolu yağışı olabilme ihtimaline karşın vatandaşlar araçlarıyla kapalı otoparklara akın etti. Mediciyeköy’deki 7 katlı bir otopark ise aşırı talep nedeniyle dolunca, görevliler girişe “dolu” tabelasını koydu.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyarılarının ardından AKOM’un da dolu yağışı yarısında bulunması sonrasında İstanbullular bu sabah araçlarıyla kapalı otoparklara akın etti. Geçtiğimiz dolu yağışlarının araçlara hasar vermesi nedeniyle Mecidiyeköy’deki 7 katlı bir otopark doldu taştı. 600 araç kapasitesi olan otoparkın doluluk oranının yüzde 90’a çıktığı otoparkta, yetkililer girişe “dolu” tabelası koydu. Tabelayı gören sürücüler ise başka otoparklara yönlendi.
Aracını otoparka çeken Gökhan isimli bir vatandaş, “Dolu uyarısı nedeniyle aracı otoparka çektik. Geçtiğimiz yağışta aracım zarar gördü. Bu şekilde önlem alıyorum” dedi.
(Doğan Can Cesur /İHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soğuk hava dalgası geliyor
Soğuk hava dalgası geliyor
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu