Kedi E-5’i birbirine kattı

E-5 karayolunda araç motorunda mahsur kalan kediyi kurtarmak için vatandaşlar, otoyolu trafiğe kapatarak seferber oldu. Araç motorundan çıkarak, metrobüs yoluna giren kedi, hızla gelen metrobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anlar ise bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı..

Kedi E-5’i birbirine kattı

E-5 karayolunda araç motorunda mahsur kalan kediyi kurtarmak için vatandaşlar, otoyolu trafiğe kapatarak seferber oldu. Araç motorundan çıkarak, metrobüs yoluna giren kedi, hızla gelen metrobüsün altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anlar ise bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.
Olay geçtiğimiz günlerde E-5 yolu üzerinde yaşandı. Bir aracın motoruna giren kedi, araç sürücüsü ve yoldan geçen motosikletliler tarafından kurtarılmaya çalışıldı. Yardımsever vatandaşlar, kediyi bulunduğu yerden çıkarabilmek için otoyolu trafiğe kapattı. Uzun uğraşlar sonucu, araç motorundan çıkarılan kedi bu sefer de kendisine yardım eden motosikletlinin aracının altına kaçtı. Kaçan kediyi kurtarmak için vatandaşlar canla başla mücadeleye devam etti. Kedi bu kez motosikletin altından çıkarak metrobüs yoluna atladı. Haylaz hayvan, metrobüsün altında kalmaktan ise son anda kurtuldu.
Tüm bu yaşananlar ise bir motosikletlinin kask kamerası tarafından anbean kaydedildi.
(İHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Soğuk hava dalgası geliyor
Soğuk hava dalgası geliyor
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu
Aamir Khan İstanbul’da yaşayan Hintlilerle buluştu