Başkan Demircan'dan Rusya Başkonsolosluğuna Taziye Ziyareti

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov'a düzenlenen suikastın ardından İstiklal Caddesi'nde bulunan Rusya Başkonsolosluğuna taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Demircan'dan Rusya Başkonsolosluğuna Taziye Ziyareti

 

Ankara'da Rusya Büyükelçisi Andrey Karlov'a düzenlenen suikastın ardından Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Harun Muş, Beşiktaş İlçe Başkanı Ferşat Yıldırım ve Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ile birlikte İstiklal Caddesi'nde bulunan Rusya Başkonsolosluğuna taziye ziyaretinde bulundu.

RUS HALKININ BAŞI SAĞ OLSUN
Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, hayatını kaybeden Büyükelçinin Türk-Rus ilişkilerini geliştirmek adına aktif görev aldığını ifade ederek "Değerli bir insandı. Türk halkı ve Rus halkı şu süreçte birbirleriyle olan dayanışmaya da önem veriyor. Tam da önemli toplantıların yapılacağı günün arifesinde böyle bir haberi duymak bizi üzdü. Rus Başkonsolosluğuna üzüntülerimi ve başsağlığı dileklerimi ilettim. Bundan sonra Türk ve Rus ilişkileri daha da iyiye gitmek üzere herkes üzerine düşeni yapacaktır. Rus halkının başı sağ olsun" dedi.

Ahmet Misbah Demircan Rusya Başkonsolosluğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyoğlu’nda Festival İçinde Festival Var
Beyoğlu’nda Festival İçinde Festival Var
Başakşehir’den şok karar
Başakşehir’den şok karar