TURABİBABA KÜTÜPHANESİ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETE AÇILDI

Hizmet kalitesini artırmak amacıyla başlatılan tadilat çalışmaları tamamlanan Beyoğlu Belediyesi Türabibaba Kütüphanesi, yeniden hizmete açıldı. Yenilenen yüzüyle okuyucularını bekleyen kütüphanede, çocukların zihinsel ve kültürel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla 7-14 yaş eğitim kursları da başladı.

TURABİBABA KÜTÜPHANESİ YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMETE AÇILDI

 

Restorasyon çalışmaları tamamlanan Beyoğlu Belediyesi Türabibaba Kütüphanesi yeniden hizmete açıldı. İlçe halkına verilen hizmetin kalitesini artırmak amacıyla başlatılan tadilat çalışmaları kapsamında Okuyucu Salonu ve 7-14 yaş arası öğrencilere verilen kursları için ayrılan çok amaçlı Eğitim Salonu başta olmak üzere tüm bölümler baştan aşağı yenilenerek daha kullanışlı hale getirildi. Yenilenen yüzüyle okuyucularını bekleyen kütüphanede, her yıl büyük bir ilgiyle takip edilen 7-14 yaş eğitim kursları da başladı.

HER ÖĞRENCİNİN İLGİSİNİ ÇEKEBİLECEK BİR KURS VAR
Turabibaba Kütüphanesi ve Semt Konaklarında verilen 7-14 yaş kursları arasında Ebru, Resim, Tiyatro, Drama, Karikatür, Yazarlık Atölyesi, Mental Aritmetik, Satranç, Akıl Oyunları, Koro, Gitar, Bağlama, Keman, Halk Oyunları, Bale, Modern Dans, Piyano, eğitimlerinin yanı sıra erişkinler için Arapça ve Osmanlıca kursları bulunuyor.

Tamamen ücretsiz olarak verilen kurslara Turabibaba Kütüphanesi ve Semt Konakları’ndan başvuru yapılabiliyor.
 

Turabibaba Kütüphanesi Ahmet Misbah Demircan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beyoğlu’nda Festival İçinde Festival Var
Beyoğlu’nda Festival İçinde Festival Var
Başakşehir’den şok karar
Başakşehir’den şok karar